734 766 497

Velkoobchodní i maloobchodní prodej špičkového LED osvětlení a zdrojů světla.

Každý projekt má seznam použitých materiálů…

Pro projektanty

Navrhujete a kreslíte svým klientům plány elektroinstalace a osvětlení? Zahrňte do svých plánů produkty LED osvětlení od naší společnosti Luxoprofi. Dodáme vám katalogy produktů i jejich technické specifikace, abyste své projekty byli schopni odevzdat v předepsané kvalitě rovnou ke schválení stavebnímu úřadu. Pro projektanty a projekční kanceláře máme připraveny výhodné podmínky spolupráce na individuální úrovni. Spolupracujeme nejen s projektanty ale také s designérskými a architektonickými studii.

Staňte se naším partnerem a doporučujte námi dodávané výrobky, vyplatí se vám to.

Zboží si můžete přímo prohlédnout v naší vzorkové prodejně a více informací vám též poskytnou naši prodejci.

Novinky a informace ze světa LED osvětlení

20. 4. 2015 - NOVÉ LED panely - splňují všechny normy EU.     Tisková zpráva »

Zveme Všechny obchodní partnery a zákazníky na stánek Verbatim na veletrh AMPER 2015 do Brna. Těšíme se na Vás!     Tisková zpráva »     Banner »

Verbatim se stal vítězem říjnového dTestu halogenových světel a LED žárovek. Žárovku zakoupíte zde»     Tisková zpráva »

Konference Technika osvětlování XXVI - Plzeň. Proběhla v termínu od 27. -28. 5. v kongresovém centru Parkohotelu, Plzeň. Program konference »

Veletrh light+building - proběhla 30. 3. - 4. 4., Frankfurt. Verbatim oznámil, že odhalí další LED inovace od Mitsubishi Chemical Corporation: LED žárovku MR16 s dichroickým efektem, vylepšenou všesměrovou optiku pro žárovky Classic A a další rozšíření řady žárovek Classic B napodobujících plamen svíčky, které využívají technologii VxRGB. Pozvánka »

30. Národní konference – Kurz osvětlovací techniky 2013 - proběhlo 1. - 2. 10. 2013, Hotel Dlouhé Stráně 78811, Loučná nad Desnou. Luxoprofi zde představí nejnovější trendy a novinky ze světa LED technologie a světelných zdrojů. Více informací o kurzu »

Španělsko - Případová studie VERBATIM - restaurace Bilbao Berria v Barceloně výrazně uspoří za energii díky LED osvětlení Verbatim. Případová studie Bilbao Berria»

Česká Republika - DAMADEI symposium - VERBATIM představuje novou OLED technologii, Praha, 28. 5. 2013. Další informace »

Verbatim představuje - první komerčně dostupný VxRGB LED produkt. Led žárovku můžete zakoupit u nás na showroomu, Luxoprofi, Pod vinicí 409/27, Praha 4 nebo u našich prodejců. Více o produktu »

Česká Republika - Světlo v architektuře - děkujeme zákazníkům a partnerům za návštěvu stánku Verbatim na výstavě "Světlo v Architektuře 2013". Fotografie »

Maďarsko - Případová studie VERBATIM - zámek Esterházy v Maďarsku instaluje úsporné LED světelné zdroje Verbatim. Případová studie Esterhazy »

Konkurenční výhody
  • Kompletní servis od poptávky až po realizaci výměny osvětlení s LED zdroji.
  • Odborné kalkulace a výpočty úspor a návratnosti.
  • Dodáváme led výrobky od předních výrobců osvětlení DELTA, Verbatim, Philips.
  • Osobní návštěva obchodního poradce u Vás.
  • Zajištění financování celého projektu.
Reference
  • Firma Elviapro - Instalovali jsme úsporné LED osvětlení do přenosových vozů a TV studií.
  • K.M.K. design s.r.o. - Návrháři osvětlení, kteří pravidelně odebírají z celé palety našich LED produktů.

Další reference

Luxo Profi

Naše vize se rázem ukázala jako správná a jen díky kvalitě, na kterou se soustředíme, jsme vám schopni poskytnout mnohé záruky a garance, které si běžní prodejci nemohou dovolit, neboť jim to kvalita jejich produktů nedovoluje. Naší vizí je tak i nadále zaměření na co nejkvalitnější produkty v oblasti LED osvětlení, špičkové služby a maximální podpora pro všechny, kteří to v souvislosti s našimi produkty potřebují.

Další informace o Luxo Profi

Staňte se naším partnerem nebo zákazníkem, ve všech ohledech se vám to vyplatí.

Spolupracujeme s prováděcími firmami

Jsme partnery a dodavateli pro elektrikáře, elektro instalační firmy i stavební firmy. Pomáháme s projekty, poskytujeme poradenství, zasíláme katalogy. Staňte se i vy naším partnerem, nabídneme vám velmi zajímavé velkoobchodní ceny.

Chci vidět reference Služby pro prováděcí firmy

Spolupracujeme s prodejcemi

Dodáváme a pravidelně zásobujeme řadu velkoobchodů a prodejen se svítidly LED žárovkami. Poskytujeme katalogy, propagační materiály a tabla zdarma. K dispozici máte našeho profesionálního obchodního poradce. Získáte výhodné podmínky spolupráce, velkoobchodní ceníky. Neváhejte nás kontaktovat.

Chci vidět reference Služby pro prodejce

Provozujeme vlastní
e-shop i showroom

Všechny produkty si můžete prohlédnout v našem novém showroomu, kde vám k jednotlivým produktům předáme kompletní informace a pomůžeme se vším, co budete potřebovat. Každý je u nás vřele vítanou návštěvou, které se rádi budeme osobně věnovat. Nebo si ještě před návštěvou naše produkty prohlédněte v e-shopu Luxo.cz.

Chci vidět reference Přejít do eshopu
Kontaktujte nás Mapa
Zavoláme vám zpět Zavoláme vám zpět. Do 1h se ozveme zpět. Zanechte na sebe číslo.

LUXOPROFI

Vzorková prodejna

Pod vinicí 409/27
Praha 4 - 143 00

Po, Út, Čt 830 - 1700
St 830 - 1830
830 - 1500
So, Ne zavřeno

Telefon: +420 734 766 497
Telefon: +420 725 810 599
E-mail: info@luxoprofi.cz


Napište nám