734 766 497

Velkoobchodní i maloobchodní prodej špičkového LED osvětlení a zdrojů světla.

Tvoříte architektonické plány a návrhy
LED osvětlení pro své klienty?

O společnosti Luxo Profi

Historie

Naše firma vzešla z projektu OSVČ Petr Jirčík a SECOMA, spol. s r.o., kde působila od roku 1998 v oblasti slaboproudu a silnoproudu. Firma má bohaté zkušenosti v zajištění kompletních dodávek a realizací požárních, zabezpečovacích a kamerových systémů a osvětlení. V roce 2007 byl založen e-shop led-zarovky-osvetleni.cz , který jsme přejmenovali na současný luxo.cz. Od té doby se věnujeme převážně systému LED, od samého začátku jsme důvěřovali budoucnosti technologii LED osvětlení a soustředili jsme se na prodej kvalitních LED žárovek, zdrojů LED osvětlení a veškerého příslušenství s důrazem na špičkovou kvalitu, která značně převyšuje tu „supermarketovou“.

V roce 2012 jsme se stali profesionálním partnerem a distributorem LED společnosti VERBATIM pro ČR, která ve spojení s Mitsubishi Chemical Holdings Group je neporazitelnou jedničkou v oblasti LED technologií.

V roce 2013 jsme se stali autorizovaným partnerem společnosti BenQ Ligting, s jejich výrobky můžeme zákazníkovi nabídnout nejnovější technologie v oblasti LED svítidel především v obchodních a průmyslových objektech.

Od 1.1.2015 – celou činnost zastřešuje společnost SECOMA, spol. s r.o., která je schopna svým partnerům a zákazníkům poskytnout kompletní dodávky materiálů, svítidel včetně odborných elektroinstalací. Firma SECOMA, spol. s r.o. je dovozcem několika značek v oblasti LED svítidel a zdrojů.

Specializace

Naše vize se rázem ukázala jako správná a jen díky kvalitě, na kterou se soustředíme, jsme vám schopni poskytnout mnohé záruky a garance, které si běžní prodejci nemohou dovolit, neboť jim to kvalita jejich produktů nedovoluje. Naší vizí je tak i nadále zaměření na co nejkvalitnější produkty v oblasti LED osvětlení, špičkové služby a maximální podpora pro všechny, kteří to v souvislosti s našimi produkty potřebují.

Náležitosti

Fakturační údaje: SECOMA, spo.l s r.o., Kaplická 853/55, 140 00 Praha 4, IČO: 25700545 DIČ: CZ25700545
Vzorková prodejna: Pod Vinicí 409/27, 143 00 Praha 4 - Modřany
Bankovní spojení: 2400675903/2010 (Fio banka)
Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 62385.

Staňte se naším partnerem nebo zákazníkem, ve všech ohledech se vám to vyplatí.

Spolupracujeme s prováděcími firmami

Jsme partnery a dodavateli pro elektrikáře, elektro instalační firmy i stavební firmy. Pomáháme s projekty, poskytujeme poradenství, zasíláme katalogy. Staňte se i vy naším partnerem, nabídneme vám velmi zajímavé velkoobchodní ceny.

Chci vidět reference Služby pro prováděcí firmy

Spolupracujeme s projektanty

Pomáháme projektantům a architektům s plánováním instalací LED osvětlení interiérového, exteriérového i plošného. Zašleme vám katalogy a technické specifikace jednotlivých produktů. Specifikujte i vy svým klientům v projektech naše produkty, vyplatí se vám to.

Chci vidět reference Služby pro projektanty

Provozujeme vlastní
e-shop i showroom

Všechny produkty si můžete prohlédnout v našem novém showroomu, kde vám k jednotlivým produktům předáme kompletní informace a pomůžeme se vším, co budete potřebovat. Každý je u nás vřele vítanou návštěvou, které se rádi budeme osobně věnovat. Nebo si ještě před návštěvou naše produkty prohlédněte v e-shopu Luxo.cz.

Chci vidět reference Přejít do eshopu
Kontaktujte nás Mapa
Zavoláme vám zpět Zavoláme vám zpět. Do 1h se ozveme zpět. Zanechte na sebe číslo.

LUXOPROFI

Vzorková prodejna

Pod vinicí 409/27
Praha 4 - 143 00

Po, Út, Čt 830 - 1700
St 830 - 1830
830 - 1500
So, Ne zavřeno

Telefon: +420 734 766 497
Telefon: +420 725 810 599
E-mail: info@luxoprofi.cz


Napište nám